Objevte český Tiny House

VELIKOST
Stavby od 14-80 m2
CENA
Průměrná cena modulu od 700 tis. Kč
VIZUALIZACE
Součástí návrhu je 3D model a studie zdarma
DÉLKA VÝROBY
Výroba modulu trvá okolo 2-3 měsíce

Český Tiny House
– navrhneme a vyrobíme to pravé i pro Vás

Nabízíme stylizované tiny house v několika verzích: jednodomek okolo 19 m2 nebo kombinaci spojením více modulů. Vše je zakázková výroba ušitá na míru a potřebám investora. Domky vyrábíme ve vlastním zázemí s dvacetiletou zkušeností. Samozřejmostí je vytvoření 3D modelu a studie domku. Zároveň si můžete domek prohlédnout předem a nás poznat osobně. Během výroby a prefabrikace vás informujeme o procesu a zasíláme detailní fotodokumentaci. 

Spolupráce s námi začíná vzájemným poznáním a vytvořením 3D modelu. Poté sestavíme podrobný rozpočet celého výrobku. Dle aktuální vytíženosti trvá výroba 1 modulu přibližně 1-2 měsíce na klíč. Celé moduly jsou poté s opatrností převáženy profesionály nadrozměrnou dopravou. 

Neváhejte nás kontaktovat pro jakékoliv informace! 

Ukázka našich realizací Tiny House

Glamping Kus Klidu

Glamping Kus Klidu

Tiny House Hrdličkovi

Tiny House Hrdličkovi

Tiny House Mužíkovi

Tiny House Mužíkovi

PROHLÉDNOUT VŠECHNY REALIZACE

2 noci v našem Tiny housu ZDARMA

Ve spolupráci s Glampingem Kus Klidu, si můžete vyzkoušet dvě noci v našem domečku. Nejen, že poznáte naši práci, ale budete si moci zkusit, jak se v prostoru cítíte a co byste si přáli mít v tom svém. Zároveň vše krásně spojíte s dovolenou a odpočinkem na nádherném místě. Pokud se pro nás poté rozhodnete, dostanete od nás celé ubytování na dvě noci zcela zdarma.

Zjistit více

Nejčastější dotazy

Víme, že každý zákazník je jedinečný, tak jako jeho představa a pozemek, na kterém chce tinyhouse postavit. Proto každý dům tvoříme kompletně na míru.

Po vyslechnutí vaší představy a zadání vám zdarma vytvoříme 3D projekt včetně detailního zpracování. Každou část s vámi projdeme a poradíme s výběrem materiálů a celé stavby. Budete přesně vědět kolik realizace stojí, a především vám pomůžeme vybrat to nejlepší pro váš projekt. Stačí nás kontaktovat a rádi pro vás zdarma zpracujeme první návrh.

Ano i ne.

Zákon nám od roku 2024 umožňuje stavět tinyhousy a malé dřevostavby na ohlášku. Vždy však záleží na patřičném místě a požadavcích stavebního úřadu. S realizací a umístěním dřevěných staveb máme letité zkušenosti. Rádi vám s legislativou poradíme a navrhneme nejlepší řešení. Pro případně větší stavby také zajišťujeme kompletní dokumentaci pro stavební povolení.

Sídlíme v Pardubicích, ale dopravu zajišťujeme po celé ČR a Slovensku. Vždy je již zahrnutá v ceně a poradíme si i náročným a nedostupným místem.

Ptejte se, volejte, rádi vám zdarma poradíme!

Přemýšlíte nad vlastním Tiny Housem, chatkou či pergolou? My vám s celým projektem pomůžeme! Od návrhu až po realizaci...

Sledujte nás:

Chcete se na něco zeptat?